Мінцифри хоче залучити до освітнього застосунку «Мрія» 100% шкіл до кінця 2024-го, – Михайло Федоров

В освітній застосунок «Мрія» планують інтегрувати кілька десятків шкіл вже у 2023-му. Сервіс на етапі розробки технічної частини. Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров на заході «Редколегія. Саміт». 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Мрія» – освітній застосунок та новий продукт Мінцифри. Його мета – моніторинг освітнього процесу учнів та їх здібностей. Отримані дані аналізуватимуть як батьки із вчителями, так і держава (на рівні великих даних). 
  • Наразі програма перебуває на стадії розробки технічної частини. «Ми зібрали команду. Вже є мокапи та архітектура застосунку. Навіть починаємо кодити», – сказав Федоров. 
  • Запуск «Мрії» планується у 2023-му. Спочатку до системи під’єднають кілька десятків шкіл. До кінця 2024-го планують інтегрувати 100% українських закладів освіти. 
  • Розробка фінансується виключно коштами донорів. Державне фінансування до проєкту не залучене, додав Федоров.

Контекст

На початку вересня створення застосунку анонсував президент України Володимир Зеленський. «Застосунок рекомендуватиме те, що необхідно конкретній дитині, базуючись на її освітньому шляху, на її талантах, на тому, що можна окреслити як мрію вже зараз», – сказав президент.

Федоров очікує, що авдиторія «Мрії» перевищить кількість користувачів «Дії».

У світі подібний проєкт ще не був реалізований на державному рівні, запевняє Федоров. Схожу ініціативу розгортає Південна Корея. «Вона прийняла стратегію – цифровізацію освіти з подібним продуктом», – сказав він. 

Під час «Редколегія. Саміт» Федоров також анонсував розробку «Дія Office» – сервіс гейміфікації державного управління. В основі – прозорість роботи міністерств та публічний контроль за виконанням цілей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *