Megogo ексклюзивно показуватиме серіали HBO та MAX

Найбільший український медіасервіс Megogo підписав багаторічну ліцензійну угоду з Warner Bros. Discovery на показ серіалів HBO та MAX. Про це повідомляють у Megogo.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти:

  • Угода передбачає показ усіх нових релізів HBO та MAX, а також повернення серіалів, які вже були на платформі раніше, таких як «Дім дракона», «Ейфорія», «І просто так» та «Білий лотос». Крім того, Megogo отримав ексклюзивні права на нові серіали, прем’єра яких відбулася у 2023 році, зокрема «Останні з нас», «Ідол», «Любов і смерть» та «Замкнуте коло». 
  • Угода також надає Megogo доступ до повної бібліотеки HBO, включно з ексклюзивними правами в Україні на такі популярні серіали, як «Гра престолів», «Клан Сопрано», «Дроти» та «Чорнобиль».
  • Крім того, медіасервіс придбав права та активно інвестує в озвучення фільмів і серіалів, які не мають українського перекладу. Локалізацією займається власна студія озвучення MEGOGO Voice. Також медіасервіс залучив українські студії «Так Треба Продакшн», «Еники-Беники», «Sunnysiders» та інші, щоб у найкоротші терміни перекласти весь обсяг контенту.
  • «Наша мета – 100% контенту HBO українською мовою, і ми активно над цим працюємо», – каже СЕО та засновник Megogo Володимир Боровик. Створити українські аудіодоріжки для всього каталогу НВО сподіваються за півроку.
  • Бібліотеку НВО можна переглянути за передплатою «Максимальна» та в окремій передплаті НВО за 249 грн.

Контекст

Раніше медіасервіс Megogo запустив проєкт «Укрліт», який передбачає безкоштовний доступ до понад 250 аудіотворів зі шкільної програми з української літератури. Бюджет проєкту вже перевищив мільйон гривень, розповідав Forbes СЕО та засновник Megogo Володимир Боровик.

Також Megogo запустив розділ «Megogo Освіта», що містить понад тисячу лекцій провідних онлайн-шкіл й інститутів для дітей і дорослих. На стрімінгу ці навчальні матеріали зʼявилися 1 вересня.

На сервісі можна подивитися лекції, курси та навчальні фільми від: Дія.Освіта, Projector, IAMPM, Cases, Genesis Academy, Aloha Language School, Green Forest, booyya.com, ProMovu, flexiblebody.online, Pedan Buro, GoITeens. Бібліотека «Megogo Освіта» постійно поповнюватиметься.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *