«Лише Росія стоїть на шляху до миру». Джо Байден на Генасамблеї ООН закликав до подальшої підтримки України

Президент США Джо Байден закликав продовжувати підтримувати Україну у війні з Росією, пише Bloomberg. Під час його промови на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку був присутній президент Володимир Зеленський.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Якщо ми дозволимо розділити Україну, чи буде забезпечена незалежність якоїсь нації?, – заявив Байден. Відповідь — ні. Ми повинні протистояти цій неприкритій агресії сьогодні, щоб стримати інших потенційних агресорів завтра». 
  • Він додав, що жодна нація не бажає закінчення цієї війни більше за Україну.

Getty Images

Getty Images

  • «Лише Росія несе відповідальність за цю війну. Тільки Росія має право негайно покласти край цій війні. І лише Росія стоїть на шляху до миру, бо ціна миру для Росії — це капітуляція України, території України та діти України», – наголосив президент США.

Контекст

Заклик продовжувати підтримувати Київ пролунав у той момент, коли Байден готується прийняти Зеленського у Білому домі у четвер, 21 вересня. 

Зеленський також зустрінеться з членами Конгресу, зокрема зі спікером Палати представників від Республіканської партії Кевіном Маккарті, щоб обґрунтувати необхідність збільшення допомоги. 

Байден вимагає виділити для України додаткові $24 млрд. Конгрес має затвердити додаткове державне фінансування до 30 вересня. Білий дім вважає, що $13 млрд на фінансування військових витрат України, які надійшли у запиті на додаткові витрати у розмірі $40 млрд, мають вирішальне значення для підтримки військових дій проти Росії, оскільки конфлікт переходить у більш інтенсивну фазу. Але республіканський опір допомозі зростає. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *