Google анонсує нові функції Bard, щоб наздогнати ChatGPT

Компанія Google, яка належить Alphabet Inc, заявила, що генеративний штучний інтелект Bard матиме можливість перевіряти відповіді та аналізувати особисті дані користувачів Google, оскільки технологічний гігант намагається наздогнати популярний ChatGPT, пише Reuters.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • За даними аналітичної компанії Similarweb, у серпні Bard відвідали 183 млн людей, що становить 13% від кількості відвідувань ChatGPT.
  • Прагнучи завоювати позиції в сфері штучного інтелекту, Google впроваджує розширення Bard Extensions, що дають змогу користувачам імпортувати свої дані з інших продуктів Google. 
  • Наприклад, користувачі можуть попросити Bard виконати пошук їхніх файлів на Google Диску або надати зведену інформацію про поштову скриньку користувача Gmail. 
  • Наразі користувачі Bard зможуть отримувати інформацію тільки з додатків Google, але фірма вже працює із зовнішніми компаніями, щоб у майбутньому підключити їх до Bard.
  • Ще одна нова функція Bard покликана полегшити болісну проблему генеративного ШІ – неточні реакції, відомі як «галюцинації». Користувачі зможуть побачити, які частини відповідей Bard відрізняються від результатів пошуку Google.

Контекст

У березні Google запустила свій чатбот Bard, щоб скласти конкуренцію популярному ChatGPT від OpenAI і надолужити втрачене в гонитві за комерціалізацією технології генеративного штучного інтелекту. В компанії повідомили, що спершу Bard буде доступним у США та Великій Британії і згодом розшириться до більшої кількості країн та мов.

У липні в Україні став доступний чатбот від Google на основі штучного інтелекту Bard, повідомило Міністерство цифрової трансформації. Чатбот допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання. Також Bard запрацював у країнах ЄС та Бразилії. Вard може слухати відповіді, а не лише читати їх. Також він може зберігати історію спілкування, є можливість переглянути історію змін та діалог із Bard. Чатбот може експортувати код Python у Replit (на додаток до Google Colab), а також ділитися розмовами з друзями.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *