GEEK Ventures зібрав $23 млн для інвестицій у стартапи іммігрантів

Американський венчурний фонд GEEK Ventures зібрав $23 млн для інвестицій. У фокусі – засновники стартапів, які іммігрували в США. Про це повідомив партнер фонду Вадим Роговський. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Інвесторами першого фонду GEEK Ventures стали засновник і CEO Applovin Адам Фороугі, засновники PandaDoc Мікіта Мікадо та Сергій Борисюк, а також венчурний фонд Decile Capital.
  • Щомісяця GEEK Ventures планує інвестувати в один-два стартапи, засновані іммігрантами. Сума інвестицій – від $50 000 до $1 млн. 
  • На кінець серпня 2023-го у портфелі GEEK Ventures присутні 35 компаній. Загалом фонд планує інвестувати ще у 30 компаній протягом наступних 18 місяців. 

Контекст

Заснований у грудні 2021 року венчурний фонд GEEK Ventures очолює вихідець з Білорусі Ігар Маханьок у партнерстві з одеським підприємцем Вадимом Роговським. Останній разом з управлінням GEEK Ventures керує також власним стартапом – 3DLOOK. Він допомагає приміряти одяг під час онлайн-шопінгу. 

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну у лютому 2022-го фонд оголосив про чотири нові інвестиції в стартапи з українськими засновниками. Зокрема у платформу для пошуку новобудов Propertymate, сервіс для страхування Spokk, платформу для демонстрації цифрового мистецтва V-Art та Competera, яка розробляє систему динамічного ціноутворення для ритейлерів. Фонд не називає своїх чеків, але зазвичай інвестує від $50 000 до $200 000 спочатку та до $1 млн протягом року. Наразі у портфелі GEEK Ventures –третина стартапів із українськими фаундерами. Разом із SID Venture Partners, SMRR, і Hypra він входить до числа найактивніших інвесторів воєнного часу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *