«Епіцентр» запускає власну мережу зарядних хабів для електрокарів Е1

Мережа торговельних центрів «Епіцентр» починає розвиток власної мережі хабів зарядних станцій для електрокарів, йдеться у пресрелізі компанії. Перші хаби вже розпочали роботу на парковках ТЦ у Львові та Рівному. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Хаби розраховані на одночасну зарядку до 10 електромобілів. Щоб скористатися зарядними хабами, достатньо відсканувати QR-код, встановити мобільний додаток і підв’язати банківську карту для оплати. 
  • «Епіцентр» заявив, що планує обладнати хаби підзарядки електромобілів по всій торговельній мережі. Протягом найближчих місяців ритейлер відкриє загалом 10 нових хабів на території паркінгів ТЦ «Епіцентр» у Житомирі, Одесі, Умані, Тернополі, Полтаві та Чернівцях.
  • Також мережу Е1 планується запустити в торговельних об’єктах, які зараз знаходяться на стадії будівництва чи оновлення. Зокрема, на вулицях Братиславській та Бальзака в столиці, а також у Бучі та Чабанах Київської області. Крім того, станціями підзарядки буде обладнано IQ-офіс компанії в місті Городок, що на Хмельниччині. 
  • У хабах Е1 можна буде підзарядити будь-який електрокар. Передбачається оснащення хабів станціями швидкої зарядки потужністю 120 кВт, які мають три конектори для швидкої зарядки: CCS2, GB/T, CHAdeMO, а також розетку для повільної зарядки АС на 22 кВт. Додатково встановлюватимуться станції повільної зарядки АС загальної потужності 36 кВт. 

«Епіцентр» запускає мережу зарядних хабів для електромобілів /Фото 1

Контекст 

Раніше «Епіцентр» заявив про плани обладнати 1 млн кв. м площ своїх ТЦ сонячними електростанціями (СЕС). Перші 10 000 сонячних панелей встановлені на дахах п’яти торговельних центрів компанії у Києві та Вінниці. 

За підрахунками компанії, встановлення СЕС дозволить задовольняти близько 30% потреб торговельних центрів. Крім торговельної мережі, «Епіцентр» планує обладнати сонячними електростанціями й інші об’єкти групи. У тому числі логістичні центри та виробничі підприємства.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *