ДТЕК планує імпортувати близько 210 000 т вугілля з Польщі 

Компанія ДТЕК Енерго законтрактувала 210 000 т вугілля у Польщі для стабільного проходження тепловою генерацією осінньо-зимового періоду, повідомляє пресслужба компанії. Перші партії палива очікуються вже цього тижня.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Контракт на імпорт передбачає постачання енергетичного вугілля впродовж усього опалювального сезону, починаючи з вересня цього року і до березня наступного. 
  • За словами генерального директора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва, для теплоелектростанцій компанії пріоритетним залишається використання вугілля власного видобутку, але додаткові обсяги імпортного палива дозволять підстрахуватися для проходження зими «в умовах війни, непрогнозованих дій ворога та підвищеного навантаження».
  • Згідно із повідомленням, за останні чотири місяці ТЕС компанії наростили відпуск електроенергії на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У серпні ж, коли через спеку споживання трималося на рекордних позначках, енергетики згенерували в енергосистему на 35% більше електроенергії, ніж у серпні минулого року.

Контекст

За 8 місяців цього року теплоелектростанції ДТЕК Енерго відпустили майже 9,9 млрд кВт*год е/е. Це еквівалентно середньому споживанню близько 3,3 млн родин протягом року.

24 серпня внаслідок обстрілів РФ постраждала одна з теплоелектростанцій «ДТЕК Енерго». Ця ТЕС зазнавала неодноразових атак раніше. Усього з вересня минулого року енергетичні підприємства «ДТЕК Енерго» були атаковані 34 рази. Внаслідок них 3 енергетиків загинуло, 28 поранені.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *