АРМА придбало військові облігації на рекордні понад 3,6 млрд грн

Агентство з розшуку та менеджменту активів завершило придбання ОВДП «Військові облігації» на понад 3,6 млрд грн, повідомляє пресслужба АРМА.

Ключові факти

  • За інформацією Міністерства фінансів, на деяких аукціонах попит на «Військові облігації» перевищував пропозицію вдвічі.
  • Після фактичного придбання АРМА військових облігацій Міністерство оборони закупить необхідні ресурси для ЗСУ. 
  • Згідно з повідомленням, агентство є єдиним центральним органом виконавчої влади, який уповноважений купувати військові облігації. Минулого року АРМА вперше придбало військові облігації за гроші фігурантів кримінальних справ. Перший пакет склав 152 млн грн.

Контекст

Після початку великої війни Мінфін розпочав випуск військових облігацій. З жовтня 2022 року військові облігації можна придбати через «Дію». Вартість облігації – від 900 грн, обмежень на кількість немає. 

Облігації в «Дії» мають назви українських міст – Ялта, Севастополь, Донецьк, Маріуполь, Мелітополь, Енергодар, Луганськ та інші, які наразі тимчасово окуповані Росією.

За даними Мінцифри на кінець травня, користувачі «Дії» придбали облігацій на понад 1 млрд грн і вже отримали 6,6 млн грн виплат. Ще мільйони гривень українці одержать після закінчення терміну вкладу. У вересні у застосунку «Дія» стали доступні облігації під назвою «Євпаторія». 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *