Одна крапелька йоду, і герань завжди радуватиме вас цвітінням

Герань, мабуть, одна з найбільш невибагливих рослин і радує нас своїм цвітінням регулярно. Але навіть у такої невимогливої рослини бувають проблеми з цвітінням. Виправити їх можна досить просто, якщо правильно поливати і, хоча б іноді підгодувати рослину. Один з варіантів елементарної, але тим не менш, досить ефективної підгодівлі ми вам сьогодні підкажемо, інформує Ukr.Media.

Підживлення герані йодом для посилення цвітіння в домашніх умовах

Будь-яка підгодівля або добриво не будуть ефективними, якщо герань у вас стоїть в темному місці. Пеларгонія любить світло. Тому знайдіть для неї добре освітлене місце бажано на південній стороні. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на регулярне і рясне цвітіння цієї невибагливої рослини.

Як підгодувати герань йодом

При кожному поливі герані в воду (на 1 літр) потрібно додати всього лише 1 краплю 5-ти процентного розчину йоду.

Внесення цього елемента принесе велику користь всій рослині. У герані підвищиться імунітет і загальна стійкість до багатьох хвороб і шкідників.

Крім цього ви досягнете своєї основної мети — рясного цвітіння герані. Отримаєте яскраві, великі і насичені бутони.

Так що сміливо замінюйте звичайний полив цієї рослини на йодований. А якщо замість звичайної води ви використовуватимете воду талу або дощову, до того ж відстояну при кімнатній температурі, то результати будуть ще кращими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *